Przejdź do głównej zawartości

Tusz do rzęs L’oreal Volume Million Lashes So Couture

Szukając odpowiedniego tuszu do rzęs trafiliście pewnie na kilka bubli. Firma L’oreal wyprodukowała tusz do rzęs, który bardzo szybko stał się kosmetycznym hitem oraz został mu przyznany tytuł KWC – Kosmetyk Wszech Czasów.

Tusz do rzęs L’oreal Volume Million Lashes So Couture to 9 ml opakowanie utrzymane w fioletowo-złotej kolorystyce o bardzo estetycznym wyglądzie. Zastosowana silikonowa szczoteczka, stosunkowo gruba z długimi ząbkami; pozwala na jednoczesne pogrubienie naszych naturalnych rzęs oraz ich wydłużenie; wystarczy tuszować rzęsy od samej nasady i skończyć na koniuszkach rzęs. Tusz nie kruszy się ani nie roluje podczas dokładania kolejnej warstwy, czym otrzymamy efekt sztucznych rzęs – bardzo pożądany na większe wyjścia bądź podczas sesji fotograficznych.

Tusz na rzęsach utrzymuje się cały dzień. Podczas noszenia nie kruszy się, nie odbija, nie tworzy efektu „pandy” pod oczami. Nie straszne mu łzy, pot czy deszcz. Możemy go zmyć dopiero płynem do demakijażu z olejkiem, który go delikatnie rozpuszcza.

Tusz ze względu na swoje właściwości pogrubiająco-wydłużajace oraz wyjątkową trwałość, sprawdzi się u każdej kobiety w każdych warunkach. Przy zastosowaniu na co dzień wystarczy jednorazowe wytuszowanie rzęs otrzymując bardzo naturalny efekt. Wykonując makijaż wieczorowy, gdzie oczy grają pierwsze skrzypce, polecamy wytuszować je 2-3 razy, aby były odpowiednio widoczne porównując je do makijażu powieki. Sprawdzi się również na rzęsach panny młodej lub jej mamy, które w chwili wzruszenia uronią nie jedną łzę.


Tusz do rzęs L’oreal Volume Million Lashes So Couture to najpopularniejszy tusz używany przez Polki. Chwalą go za dobrą jakość, trwałość oraz łatwość nakładania. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Sposoby na piękne rzęsy

Kosmetyki kolorowe służą do podkreślenia piękna oraz kamuflowania niedoskonałości. Warto jednak pamiętać o prawidłowej pielęgnacji, aby móc cieszyć się długo naturalnym pięknym. Często pomijamy w naszej pielęgnacji rzęsy, a przecież to one otulają nasze oczy i sprawiają, że spojrzenie jest cieplejsze czy bardziej magnetyczne. Odpowiednia ich pielęgnacja pozwoli na ich zagęszczenie oraz wydłużenie, a to wszystko w naturalny sposób.
Po pierwsze olejowanie – dzięki niemu rzęsy staną się odżywione, a pozytywny wpływ na mieszki włosowe pozwoli na ich odbicie. Polecamy użycie olejku rycynowego, ale również kokosowego bądź ze słodkich migdałów. Ze względu na czas jaki potrzebuje olejek stosujemy tę metodę na wieczór, gdy idziemy spać.
Zwracajcie również uwagę na metody demakijażu oka; zmywając cienie równocześnie pocieracie o rzęsy. Płyn do demakijażu powinien być delikatny z dodatkami olejków które rozpuszczają i ułatwiają usuwanie kosmetyków kolorowych. W ciągu dnia również nie przecie…